O inwestycji

SMART LOFT – jedyna taka inwestycja w Szczecinie. To nowoczesne mieszkania w budynkach dawnej fabryki papieru Wiese & Co z 1898 roku.

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą powstaje tu miejsce o szczególnym loftowym charakterze. Oryginalna ceglana elewacja, zewnętrzna szklana winda wraz ze stalowymi elementami wykończenia sprawiają, że inwestycję SMART LOFT wyróżniać będzie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancka nowoczesna forma. To doskonały wybór dla osób, które cenią połączenie historii z nowoczesnością.

Części wspólne inwestycji zostaną ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem. To zapewni mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Klimatyczne oświetlenie oraz różnorodna roślinność stworzą niepowtarzalne miejsce i przyjazną do życia enklawę.

Inwestycja SMART LOFT obejmuje główny budynek wraz z krytym garażem pod dziedzińcem i komórkami lokatorskimi. Łącznie zaplanowano tu 40 mieszkań o powierzchni od ok. 37 m2 do 106 m2 z balkonami lub tarasami widokowymi na panoramę Szczecina. W kondygnacji parterowej mieszkania posiadają przydomowe ogródki. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni umożliwia różne rozwiązania w układzie pomieszczeń. Istnieje również możliwość zwiększenia powierzchni poprzez połączenie lokali po uprzedniej konsultacji z deweloperem i architektem.

W cenie mieszkania nabywcy otrzymają komórkę lokatorską, a także podwyższony standard wykończenia. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania oraz gładzie gipsowe na ścianach i sufitach, sprawiają że inwestycję możemy nazwać premium.

Wysoki standard budynków, najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz dogodna lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie w sercu Szczecina na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania w inwestycji SMART LOFT. Dadzą także gwarancję rosnącej wartości nieruchomości, więc jest to idealny obiekt pod inwestycję.